1 günde 40 bin ziyaretçiyi ağırlıyor

07 Şubat 2014 Cuma

Ankara'da faaliyet gösteren Kızılay Alışveriş Merkezi’nin Yönetim Kurulu Üyesi Atıf Meydan, 1 günde 40 bin ziyaretçiyi ağırladıklarını söyledi

1-gunde-40-bin-ziyaretciyi-agirliyor

Kızılay Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Atıf Meydan, günde 40 bin ziyaretçi aldıklarını söyleyerek, “Alışveriş merkezimiz Ankara’nın tam merkezinde yer alıyor. Toplam 25 bin metrekare kiralanabilir alana sahibiz ve şehrin en önemli lokasyonlarından birinde faaliyet gösteriyoruz” dedi.

Renkyol İnşaat ve Karsaklar Tekstil'in ortaklığında kurulan Kızılay AVM'nin Haziran 2013 tarihinden itibaren KDM Danışmanlık tarafından yönetildiğini belirten Meydan, “Hedef kitleniz genç kesim ise potansiyelden yana sıkıntınız yoktur. Önemli olan bu müşteri kitlenizi motive edecek mağaza karmasını ve kampanyaları oluşturmak” diye konuştu.

106 marka bulunuyor
Her geçen ay hem kapı giriş sayılarının hem de mağaza cirolarının arttığını vurgulayan Meydan, “Metrekare ciro rakamlarımız birçok AVM’yi kıskandıracak düzeyde” dedi. Kızılay AVM’de doluluk oranının yüzde 95 olduğunu kaydeden Meydan, merkezde değişik kategorilerde toplam 106 markanın faaliyet gösterdiğini ifade etti.

Ankara’da 38 AVM var
2014 yılının sektör açısından 2013’ten daha iyi bir yıl olacağını söyleyen Atıf Meydan, “2014’te güçlenen marka karmamız ve etkin tanıtım kampanyalarımızla kapı giriş ortalamalarımızda yüzde 25, ciro artışlarımızda da yüzde 30'u aşan bir artış hedefliyoruz” dedi. Ankara'da toplam 38 AVM bulunduğunu kaydeden Meydan, “Her ne kadar Ankara'da yeni AVM'ler açılmış ve açılacak olsa da, Kızılay AVM'nin sahip olduğu lokasyon önemli bir avantaj sağlıyor” dedi.

Kaynak: Eylem Türk / Milliyet



Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri