1 TL’ye tabak dolusu noodle

06 Ağustos 2014 Çarşamba

Nudo, evde noodle keyfini yaşamak isteyenlere poşetteki çeşitleriyle lezzetli bir alternatif sunuyor. Nudo’nun domatesli, soğanlı, körili ve sebzeli çeşitleri raflarda ziyaretçilerini bekliyor

1-tlye-tabak-dolusu-noodle

Nudo Poşet, Uzak Doğu mutfağının vazgeçilmezi noodle’ı Türk damak tadına uygun ve ekonomik bir şekilde mutfağınıza taşıyor. 1 TL’lik fiyatıyla Nudo Poşet hem doyurucu hem de pratik ve sağlıklı bir öğün hazırlamanıza yardımcı oluyor.

Nudo Poşet, herhangi bir katkı ya da koruyucu madde içermiyor. Türk damak zevkine uygun hazırlanan Nudo Poşet’in içinde sadece un, bitkisel yağ, tuz, su ve garnitür bulunuyor.

3 Dakikada Hazır
Nudo Poşet’i hazırlamak çok kolay. Paketin içindeki kıvırcık erişteyi 2 su bardağı kaynamakta olan suya ekleyip 3 dakika bekledikten sonra, paketten çıkan çeşni, yağ ve garnitürün olduğu bir kâseye döküp karıştırdığınızda Nudo servise hazır hale geliyor.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri