14 Şubat Antares'te dolu dolu geçti

19 Şubat 2016 Cuma

Ankara'nın Alışveriş ve Yaşam Yıldızı Antares, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Sagopa Kajmer ile araç talihlisini belirledi

14-subat-antareste-dolu-dolu-gecti

2 Kasım 2015 - 7 Şubat 2016 tarihleri arasında gerçekleşen Araç Kampanyası’nın Milli Piyango İdaresi (MPİ) yetkilileri ve noter huzurunda yapılan çekilişi ile Opel Mokka araç sahibi 14 Şubat Sevgililer Günü'nde belli oldu. Opel Mokka marka aracın asil talihlisi Aynur Özcan olurken, yedek talihli Muhammed Zeki Yılmaz olarak belirlendi. 14 Şubat Saat 15.00’da ünlü rap sanatçısı Sagopa Kajmer'in yaptığı araç çekilişinin ardından, sanatçı hayranlarına hem imza dağıttı hem de fotoğraf çektirdi. Büyük bir yoğunlukta gerçekleşen etkinlik, Sagopa Kajmer hayranları için unutulmaz bir gün oldu.

İmza günü sonrası Oğuz Kızıklı'nın gerçekleştirdiği Kum Sanatı Gösterisi, izleyenlerden büyük beğeni aldı.


AVM içerisine kurulan Sevgililer Günü konseptli “Aşk Salıncağı”nda, fotoğraf çekip sosyal medyada paylaşan şanslı 3 kişiye hediyeler verildi. Ziyaretçilerden yoğun ilgi gören Aşk Salıncağı ile sevgililer, 14 Şubat'ı ölümsüz kıldı. Ayrıca Antares AVM ve Keçiören Belediyesi işbirliği ile geleneksel olarak yapılmakta olan Toplu Nikah Töreni’nde Keçiören Belediye Başkanı Sn Mustafa Ak’ın kıydığı nikah ile 14 çift Antares’te dünya evine girdi. Sevgililer Günü’nde “Evet” diyen çiftler için, tüm detayları özenle düşünülmüş Nikah Töreni 14 Şubat Pazar günü saat 13.00’da gerçekleştirildi.


Antares’te fotoğraf stüdyosu bulunan, Ankara'daki tek “WPII Ödül” sahibi, Uluslararası Ödüllü Düğün Fotoğrafçısı Cesur Erten'in düğün fotoğraflarından oluşan sergi, moda katımızda canlı müzik eşliğinde sergilendi. Sevgililer Günü'nü dolu dolu geçiren Antares tüm ziyaretçilerine keyifli bir gün yaşattı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri