14 Şubat’ta Sagopa Kajmer Antares’te

12 Şubat 2016 Cuma

Ankara'nın Alışveriş ve Yaşam Yıldızı Antares, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Sagopa Kajmer ile araç talihlisini belirleyecek

14-subatta-sagopa-kajmer-antareste

2 Kasım-7 Şubat günleri arasında gerçekleşen Araç Kampanyası’nın, Opel Mokka talihlisi, MPİ yetkilileri ve Noter huzurunda yapılacak olan çekiliş ile 14 Şubat Sevgililer Günü'nde belli olacak.

14 Şubat günü saat 15.00’da Ünlü Rap sanatçısı Sagopa Kajmer'in yapacağı araç çekilişinin ardından, sanatçı, hayranlarına imza dağıtacak ve fotoğraf çektirecek.


Ayrıca Antares AVM ve Keçiören Belediyesi işbirliği ile geleneksel olarak yapılmakta olan Toplu Nikâh Töreni’nde, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın kıyacağı nikah ile 14 çift dünya evine Antares’te girecek. Sevgililer Günü’nde “Evet” diyecek olan çiftler için tüm detayları özenle düşünülmüş Nikâh Töreni, 14 Şubat Cuma günü saat 13.00’da gerçekleştirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri