19 Mayıs coşkusu Antalya Migros AVM’deydi

20 Mayıs 2016 Cuma

ECE Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutladı

19-mayis-coskusu-antalya-migros-avmdeydi

Gençleri, geleceğin ümidi olarak gören Atamızın, gençliğe verdiği en büyük armağanı,    19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı Ulus olarak kutlamanın heyecanını bir kez daha ziyaretçilerimizle birlikte yaşıyoruz.


Uluslararası Gençlik Festivali organizasyonu kapsamında, 15 Mayıs gününde sadece Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde 17.00 – 18.00 saatleri arasında Antalya’ya gelen 6 Ülkeden 100’e yakın yerli ve yabancı çocuk geldikleri ülkelerin, şehirlerin folklorik ve yerel danslarını sergileyerek büyük küçük tüm ziyaretçilerin yoğun ilgisini topladı.


Ayrıca gösteri yapan gruplar gösterilerinin sonunda geldikleri ülkelere ait yöresel hediyelerini Migros AVM Yönetimine takdim ederken, Migros Alışveriş Merkezi tarafından da gösteriye katılan gruplara çiçek ve Antalya’ya özgü hediyeler verildi. Antalya Migros Alışveriş Merkezi her ulusal bayramda olduğu gibi bu ulusal bayramda da Migros Alışveriş Merkezine gelen tüm ziyaretçileri, ülke ve milletimizin varlığını ve bağımsızlığını temsil eden Türk Bayrakları ile karşıladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri