1e1 Market’ten yeni şube

05 Nisan 2013 Cuma

1e1 Market, SGK Çarşamba Pazarı mağazasını önceki gün saat 11.00’de hizmete açtı

1e1-marketten-yeni-sube

SGK Çarşamba Pazarı mağazası 526 metrekare satış alanında, 3 kasa ve 19 çalışanla kapılarını açtı. Kasap reyonundan şarküteriye, manav reyonundan unlu mamullere, zücaciyeden kişisel bakım ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesini müşterilerinin beğenisine sundu.

1e1 Market Genel Müdür’ü Altan Vural, açılış kurdelesini Yönetim Kurulu Üyelerinden Cihan Bulut, Metin Gülel, Mehmet Yörükoğlu, Orhan Gülel ve bölge halkı ile birlikte kesti. Vural, açılış konuşmasında “SGK Çarşamba Pazarı açılışı ile mağaza sayımızı 45’e yükselttik. İstihdam sayımızı da 880’e çıkarttık. Kısa bir süre sonra Kaymakamlık şubemizi tüketicilerimiz ile buluşturacağız” dedi.

Promosyonlarla açılan 1e1 SGK Çarşamba Pazarı mağazasında 300 TL alışveriş yapan 15 kişiye çeyrek altın hediye edildi. Bölge halkı açılışa yoğun ilgi gösterdi. Açılışa katılanlar DJ ve canlı müzik eşliğinde hem eğlendi. Vizyon Halk Dansları topluluğu Anadolu’nun birçok yöresinden hazırladıkları danslarla açılışa katılanlara eğlenceli dakikalar yaşattı. 1e1 Market, 90’lı yılların unutulmazları arasında olan herkesin keyifle izlediği “Değiştir” yarışmasını tüketicilerine tekrar yaşattı. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri