2013 BUİKAD ödülleri, sahiplerini buldu

11 Mart 2013 Pazartesi

BUİKAD Bursa'da iş yaşamında başarıya imza atmış iş kadınlarını geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Kent Meydanı AVM işbirliğiyle ödüllendirdi

2013-buikad-odulleri-sahiplerini-buldu

Almira Otel Büyük Salon'da geçtiğimiz Cuma günü (8 Mart) yapılan gecede ödül töreni Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) Başkanı Özlem Baş Bayraktar'ın konuşması ile başladı. Bayraktar, iş yaşamında kadının önemine kamuoyunun dikkatini çekmek, başarılı iş kadınlarını taçlandırarak iş yaşamında yer alan tüm kadınları yüreklendirmek amacıyla düzenledikleri ödül töreninin bu yıl da büyük ilgi görmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Birbirinden başarılı kadının ve iş yaşamında kadını destekleyen kurumun aday gösterildiği ödül sürecinde jürinin karar vermekte oldukça zorlandığını belirten Başkan, ödüllerin sembolik olduğunu, aslında iş yaşamında var olmayı başaran her kadının takdir edilmeyi hak ettiğini belirtti. Bayraktar konuşmasında gelişmiş ülkelerle paralel bir şekilde ülkemizde kadın istihdamına verilen önemin gün geçtikçe arttığını ve hükümetin, özel sektörün ve sivil toplumun iş yaşamında kadını destekleyen tüm girişimlerini büyük bir memnuniyetle karşıladıklarını dile getirdi.

Bayraktar ayrıca,  4 yıldır ödüllerde işbirliği içinde oldukları Kent Meydanı AVM Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu ile Pazarlama Müdürü Emel Çelikkol'a teşekkürlerini iletti.

BUİKAD Başkanı’nın ardından Kent Meydanı AVM Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu da bir konuşma yaptı. “Kent Meydanı AVM olarak yine BUİKAD ile birlikte, bu önemli organizasyonu gerçekleştirmiş olmanın heyecanı içindeyiz” diyerek konuşmasına başlayan Tuzcuoğlu; “Kent Meydanı AVM adına; BUİKAD 2013 ödüllerini kazanan herkesi kutluyor, bu gecenin gerçekleşmesinde emeği geçenlere ve katılımları ile bizleri onurlandıran siz değerli konuklarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi. 

BUİKAD, “İş Kadını ile Güçlü Bir Türkiye'ye Ulaşmak” vizyonuyla çıktığı yola, "İş Yaşamında Başarılı Kadın" ödülleri ile devam ederek ekonomiden sosyal hayata birçok alanda örnek teşkil eden ve başarıya yürüyen iş kadınlarını Dünya Kadınlar Günü'nde ödüllendirdi. Gecenin sonunda tüm ödül alanlar ve gecede emeği geçenler sahneye çıkarak hep beraber gazetecilerle poz verdiler.

Gecenin kazananları şöyle oldu:
Yılın En Başarılı İşkadını- Mefküre Zümbülova – Pilot Koltuk
Yılın En Başarılı Kadın Yöneticisi- Gülseren Küçükkayalar – Oyak Renault
Yılın En Yenilikçi İşkadını- Zerrin Özgüle  - Ömel Mühendislik
Yılın En Başarılı Kadın Girişimcisi – Güler Özkartal – Mavi Akademi
Yılın İş Yaşamında Kadını Destekleyen Şirketi- Borusan Holding
Yılın İş Yaşamında Kadını Destekleyen Kamu Kurumu- Nilüfer Belediyesi
Yılın İş Yaşamında Kadını Destekleyen Sivil Toplum Kuruluşu- Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Vakfı
Jüri Özel Teşvik Ödülü- Nazlıgül Ünal – XI XI Sonsuzluk Zeytinyağları
Jüri Özel Takdir Ödülü- LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfı


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri