212 5’inci yaşına Sertab Erener’le girdi

24 Eylül 2014 Çarşamba

212 İstanbul Power Outlet, 5’inci yılını muhteşem bir organizasyon ile kutladı

212-5inci-yasina-sertab-erenerle-girdi

Avm Partners tarafından yönetilen ve sahip olduğu zengin marka karması ile Power Outlet kavramını Türkiye ile ilk kez tanıştıran 212 İstanbul Power Outlet, 5’inci yılını muhteşem Sertab Erener konseri ile kutladı. 212 İstanbul Power Outlet’ in 5’inci yıl kutlamaları için Amerika’dan özel olarak gelen Sertab Erener, 212 İstanbul Power Outlet ziyaretçilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Sevenlerinin büyük ilgi gösterdiği konserde tüm şarkılarını 212 İstanbul Power Outlet ziyaretçileri ile hep bir ağızdan seslendiren Sertab Erener, alışveriş merkezinin 5’inci yıl kutlamaları için sahnede olmasından dolayı da AVM yönetimine teşekkür etmeyi unutmadı.

Konserin ardından ünlü aranjör Ozan Çolakoğlu tarafından düzenlenen After Party ile ziyaretçiler eğlenceli saatler yaşadı. Ayrıca sosyal medya üzerinden yapılan yarışmada 3 takipçi Sertab Erener ile tanışma fırsatı bulurken, 20 takipçi de imzalı CD kazandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri