212 AVM, ünlü isimleri Kadınlar Günü için buluşturdu

09 Mart 2015 Pazartesi

Avm Partners tarafından yönetilen ve sahip olduğu zengin marka karması ile Power Outlet kavramını Türkiye ile ilk kez tanıştıran 212 İstanbul Power Outlet, Dünya Kadınlar Günü’ nde de düzenlediği etkinlik ile adından söz ettirdi

212-avm-unlu-isimleri-kadinlar-gunu-icin-bulusturdu

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için alanında uzman isimler geçtiğimiz gün 212 İstanbul Power Outlet’ te eğlence dolu bir etkinlik için buluştu.

Moderatörlüğünü ünlü radyocu Yasemin Şefik’ in yaptığı etkinlikte Ömür Gedik, Yeliz Öney, Filiz Özkol, Yasemin Pforr, Dr. Erkan Aslantaş ve Büşra Şişman, 212 İstanbul Power Outlet ziyaretçilerinin merak ettikleri tüm soruları cevapladı.

Ünlü isimler etkinlik süresi boyunca kendileri ile ilgili de çarpıcı açıklamalarda bulunarak hem ziyaretçilerin hem de basın mensuplarının yoğun ilgisi ile karşılaştı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri