212 Power Outlet’te renkli ramazan kutlamaları

20 Temmuz 2012 Cuma

212 İstanbul PowerOutlet, ramazan ayında ziyaretçilerine keyifli saatler geçirtmeyi hedefliyor. 212 İstanbul PowerOutlet, ramazan ayı boyunca cuma ve cumartesi günleri etkinliklere sahne olacak

212-power-outlette-renkli-ramazan-kutlamalari

212 İstanbul PowerOutlet’te ramazan ayında çocukların anneleri ile katılacağı atölye çalışmalarında, Karagöz ve Kaşık Kukla yapımı eğitimi verilecek. Ayrıca çocuklar için düzenlenen “Hansel ve Gratel” ile “Sana İhtiyacım Var”  tiyatrolarına da ailelerin büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Bunların yanı sıra; müzikal kutlamalar, İbiş, yüz boyama, Karagöz Hacivat, Aşuk ile Maşuk ve sema gösterilerinin de aralarında bulunduğu birçok etkinlik 212 İstanbul AVM ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak.

Yönetimi avmmfipartners tarafından sürdürülen 212 İstanbul PowerOutlet, Kral FM’in ünlü radyocuları Afrikalı Ali ve Gönül Dostu Şener ile Kanal 7’nin usta ismi Erkan Koç’u da muhteşem şarkıları ve sohbetleri ile de konuk edecek. Ünlü radyocular ziyaretçilerle sohbet edip, en güzel şarkıları paylaşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri