212’den girişimcilik projesi

17 Eylül 2013 Salı

212 İstanbul Power Outlet, “212’nin Girişimci Çocukları” projesiyle eğitici bir etkinlik düzenliyor

212den-girisimcilik-projesi

“212’nin Girişimci Çocukları” yarışmasına başvurular geçtiğimiz günlerde başladı ve 22 Eylül gününe kadar projenin web sitesi www.212ningirisimcicocuklari.com dan veya 212 AVM içerisinde konumlandırılacak başvuru standlarından yapılabilecek. Yarışmaya 9-12 yaş aralığındaki çocuklar başvurabilecek.

212 İstanbul Power Outlet, “212’nin Girişimci Çocukları” yarışmasıyla çocuklara girişimcilik ruhu kazandırmayı hedeflerken, çocukların takım ruhunu keşfetmeleri, parlak pazarlama fikirleri üreterek yaratıcılıklarını geliştirmeleri yönünde katkılar yapmayı da amaçlıyor.

Başvurular arasından 24 çocuk, 2-24 Kasım günleri arasında gerçekleşecek yarışmada yer almaya hak kazanacak. 2 kişilik takımlar halinde yarışacak çocuklar, kendilerine ürünlerle birlikte teslim edilen standlarını yıldızlaştırıp en yüksek satışı gerçekleştirmek için girişimci ruhlarını ortaya koyacak. Bu 12 standın denetimi yine projeye başvuran çocuklar arasından seçilecek 2 çocuk zabıta tarafından sağlanacak. Yarışma sonrasında standlarını en iyi yöneten 3 takım belirlenecek ve çocuklar sürpriz ödüller kazanacak.

212’nin girişimci çocukları, bu projede yer alarak aynı zamanda lösemili arkadaşlarıyla buluşma ve onlara destek verme şansına sahip olacak. Yarışma sonunda, standlardan elde edilecek tüm satış gelirleri lösemili çocuklara yardımda bulunan bir vakıf olan LÖSEV’e bağışlanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri