23 Nisan coşkusu Forum Aydın’da yaşanır

18 Nisan 2014 Cuma

Forum Aydın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı günlerce sürecek neşe dolu etkinliklerle kutluyor. 19- 27 Nisan günleri arasında devam edecek etkinlikler kapsamında, Forum Aydın’ın minik ziyaretçileri hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek. Yabancı ülkelerden gelen misafir öğrencilerin de gösterileriyle renk katacağı çocuk şenliğine, tüm çocuklar davetli

23-nisan-coskusu-forum-aydinda-yasanir

Forum Aydın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarını günlerce sürecek bir eğlence şölenine dönüştürüyor. 19-27 Nisan günleri arasında her gün saat 14.00’te gerçekleştirilecek etkinlikler boyunca, mini konserler ve müzik dinletileriyle eğlenecek olan minikler, Çocuk Kulübü’nün düzenlediği resim ve ebru atölyeleriyle de el becerilerini geliştirecek. Ayrıca jimnastik, bale gösterileri, Ipad şovu ve spor parkurlarının da yer alacağı çocuk şenliğinde, özel sergiler de gezilebilecek.

Dünya çocukları Forum Aydın Çocuk Şenliği’ne geliyor
Forum Aydın’da bayram coşkusu 23 Nisan Çarşamba günü gerçekleştirilecek kortejle ikiye katlanacak. Saat 14.00’de başlayacak kortej, Zeytin Meydanı’nda son bulacak. Kortejin ardından, Aydın Bahçeşehir Koleji, Başak Koleji, Özel İlkumutlar Kreşi, İstiklal Anaokulu ve Çocuk Dünyası Anaokulu gösterileriyle izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak. Litvanya'dan 23 Nisan coşkusuna katılmak için gelecek öğrencilerin ülkelerine özgü dansları da şenliğe renk katacak.

Şenlik boyunca Robotik Kulübü etkinlikleri de miniklerin ilgisini çekecek gösteriler sunarken, 8 gün boyunca devam edecek hatıra fotoğrafı çekimleri de çocuk şenliğini ölümsüz bir anıya dönüştürecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri