23 Nisan etkinlikleri Meydan Merter’de devam ediyor

24 Nisan 2014 Perşembe

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri Meydan Merter Alışveriş Merkezi’nde uzun sürüyor

23-nisan-etkinlikleri-meydan-merterde-devam-ediyor

Yarınımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızın bayramı 23 Nisan Etkinlikleri Meydan Merter AVM’de birkaç gün süren çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Ünlü isimler yarışma düzenliyor
“Süheyl Uygur ve Çocuklar Yarışıyor Etkinliği’nde” çocuklarımız hem yarışacak hem sürpriz hediyeler kazanacak. Etkinlik 26 Nisan günü saat 15.00’de gerçekleşecek.

Türkiye’nin özellikle çocuklar tarafından çok sevilen komedyeni, değerli sanatçı Süheyl Uygur’un yöneteceği bu yarışmaya tüm çocuklar davetli.

Etkinlikler bitmiyor
Meydan Merter AVM’de bir süre önce Tiyatro Kelebek yönetiminde, yetenekli 30 çocuğa “Sürekli Yaratıcı Drama Eğitimi” verilmişti. 27 Nisan Pazar günü saat 15.00’de yaratıcı drama eğitimi alan çocukların “Kostümlü Tiyatro Gösterisi” yapılacak.

Meydan Merter AVM’de 26 Nisan Cumartesi ve 27 Nisan Pazar günü devam edecek 23 Nisan kutlamalarında çocuklar için ayrıca Palyaço tarafından yüz boyama, sosis balon günü çocukların her zaman çok beğendiği etkinlikler de yapılacak.

Meydan Merter AVM Müdürü İlhan Karakaya, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda tüm çocuklarımız için çok güzel etkinlikler hazırladık. Tüm çocuklarımızı anne ve babalarıyla Meydan Merter’e bekliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri