23 Nisan kutlamaları M1 Merkez Adana

22 Nisan 2014 Salı

M1 Merkez Adana AVM’de Biltest Okullarıyla yapılacak 23 Nisan kutlamaları anlamlı ve eğlenceli olacak

23-nisan-kutlamalari-m1-merkez-adana

Adana Biltest Okulları işbirliğiyle yarın (23 Nisan) M1 Merkez Adana AVM’de yapılacak 23 Nisan kutlamalarında çocuklarımız ve aileleri çok değişik, tematik, renkli ve eğlenceli bir gün geçirecek. Günboyu özel sahne şovları, müzik dinletileri, çeşitli yarışmalar, sürpriz hediye kazanma imkanları, palyaço, yüz boyama, resim yapma gibi interaktif etkinlikler çocukları ve aileleri bekliyor.

Aynı gün Media Markt işbirliğiyle özel bir yarışma programına da katılmak mümkün olacak. Xbox alanında aileler çocuklarıyla birlikte farklı bir oyuna katılıp küçük yarışmalarda hem eğlenip hem sürpriz hediyeler kazanabilecek.

M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için ‘Hayatın Merkezi’nde Adana Biltest Okulları ve ayrıca Media Markt ile işbirliği yaparak farklı, anlamlı ve eğlenceli bir gün hazırlıyoruz. Yarınımızı emanet edeceğimiz sevgili çocuklarımızın 23 Nisan Bayramı’nı coşkuyla geçirmeleri en büyük hedefimiz. Çocuklarımızı ve ailelerini yarın M1 Merkez Adana AVM’ye bekliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri