23 Nisan M1 Merkez Adana’da coşkuyla kutlandı

28 Nisan 2014 Pazartesi

M1 Merkez Adana AVM’de Biltest Okulları’yla yapılan 23 Nisan kutlamaları çok anlamlı ve eğlenceli oldu

23-nisan-m1-merkez-adanada-coskuyla-kutlandi

Adana Biltest Okulları işbirliğiyle 23 Nisan Çarşamba günü M1 Merkez Adana AVM’de yapılan 23 Nisan kutlamalarında çocuklar ve aileleri tematik, renkli ve eğlenceli bir gün geçirdi. Günboyu özel sahne şovları, müzik dinletileri, çeşitli yarışmalar, sürpriz hediye kazanma imkanları, palyaço, yüz boyama, resim yapma gibi interaktif etkinlikler çocukların ve ailelerin katılımıyla yapıldı.

Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencilerinin hazırladıkları hayvan kostümleri ile gerçekleştirdikleri gösteri çok beğenildi. Gösteri sonrasında özel kostümlerle AVM içerisinde dolaşarak çocuklarla resim çekildi ve yüz boyama yapıldı. Şakir Paşa İlköğretim Okulu’nun mehter takımının gösterisi büyük beğeni kazandı. Media Markt işbirliği ile gerçekleştirilen XBOX turnuvası çocukların çok ilgisini çekti. YKM mağazası vitrin camını çocukların boyaması için ayırdı ve bu sırada çekilen resimler çerçeve içerisinde ziyaretçilere hediye edildi. Ayrıca gün içerisinde tüm ziyaretçilere 3 bin adet Türk bayrağı dağıtıldı.

Aynı gün Media Markt mağazası işbirliğiyle son derece özel bir yarışma programı da gerçekleştirildi. XBOX alanında aileler çocuklarıyla birlikte çok farklı bir oyuna katılıp küçük yarışmalarda hem eğlenip hem sürpriz hediyeler kazandı.

M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hayatın merkezinde Adana Biltest Okulları ve ayrıca Media Markt ile işbirliği yaparak çok farklı, anlamlı ve eğlenceli bir gün yaşandı. Yarınımızı emanet edeceğimiz sevgili çocuklarımızın 23 Nisan Bayramı’nı coşkuyla geçirmeleri bizleri daima mutlu ediyor. Çocuklarımızı ve ailelerini 23 Nisan günü M1 Merkez Adana AVM’de ağırlamaktan onur duyduk” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri