23 Nisan’da çocuklar Yeşilyurt AVM’de

22 Nisan 2013 Pazartesi

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda çocuklara özel etkinlikleri ile çocuklara eğlence dolu bir bayram hediye ediyor

23-nisanda-cocuklar-yesilyurt-avmde

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin fast food katında kurulacak olan sahnede Kuzey Yıldızı Çocuk Akademisi eğitimcileri tarafından düzenlenen birbirinden keyifli çocuk yarışmaları (paylaço dansı, orotoryo, step dansı, sandalye kapmaca vb.) çocuklara unutamayacakları bir bayram yaşatacak.

Oyunların dışında kalan zamanlarda animasyon ekiplerinin çocukları orijinal kostümleriyle sahneye davet edeceği bu özel ve eğlenceli etkinlikle tüm çocuklar doyasıya eğlenecek. Kuzey Yıldızı Çocuk Akademisi ve Yeşilyurt AVM işbirliği ile çocuklar için hazırlanan bu eğlenceler ile hem büyükler hem de küçükler keyifli dakikalar yaşayacak, ayrıca yapılan yarışmalarla da çocuklar birbirinden özel hediyeler kazanma şansını yakalayacak.

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da Samsunlu çocuklara eğlence dolu bir bayram yaşatacak. Yeşilyurt, yarın (23 Nisan) gerçekleşecek bu aktiviteyi canlı olarak yaşayabilmek için minik ziyaretçilerini saat 13.00’te bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri