23 Nisan’da Metroport’tan hediye yağmuru

19 Nisan 2013 Cuma

Bahçelievler Metroport AVM’de, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çocuklara özel birbirinden eğlenceli aktiviteler organize edildi

23-nisanda-metroporttan-hediye-yagmuru

Metroport Eğlence Karnavalı 24 Nisan günü Pamuk Prenses’in sunuculuğunda, jonglörlerin heyecanlı gösterileri ve dev meyvelerden oluşan Maskot Orkestrası ile başlıyor. Saat 16.30’a kadar devam edecek etkinlikte elma, çilek, ananas gibi meyveler canlanarak çocuklara hem sağlıklı beslenmeyi hatırlatıyor hem de şarkılar söylüyor.

Tam bir festival alanına dönüşen AVM’de interaktif yarışmalar, dans eden ipli kuklalar ve nefeslerin tutularak izleneceği benzerlerinden oldukça farklı bir sihirbazlık gösterisi de çocukları bekliyor. Üstelik öğrenciler bu gösteriyi sadece izlemekle kalmayacak aynı zamanda katılımcı da olabilecek. 23 Nisan kutlamaları için yapılacak gösteri ve etkinliklere aylardır hazırlanan çocuklar, bu çalışmaların yorgunluğunu tatil günleri olan 24 Nisanda Metroport AVM’de atacak.

Üç adet bisiklet ve onlarca sürpriz hediye çocukları bekliyor
Saat 14.30’da başlayacak Metroport Eğlence Karnavalı’nda ziyaretçiler gün boyunca birbirinden eğlenceli yarışmalarla hem keyifli vakit geçirecek hem de hediyeler kazanacak. Sahnede Pamuk Prenses’le birlikte yarışacak öğrencilerden başarılı olan ilk üç kişi bisiklet kazanırken diğer katılımcılara da onlarca sürpriz hediye armağan edilecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri