3 büyük AVM’ye uluslararası alanda ödül

30 Ekim 2017 Pazartesi

CEFIC tarafından yönetilen Palm City Mersin, CarrefourSA Bursa ve CarrefourSA İçerenköy AVM 21 Ekim’de Barselona W Otel’de gerçekleşen 14’üncü Stevie Uluslararası İş Ödülleri tören gecesinde toplamda 9 ödülün sahibi oldu

3-buyuk-avmye-uluslararasi-alanda-odul

CEFICyönetiminde bulunan 3 AVM,dünyanın en başarılı kurumlarını ödüllendirmek amacıyla hayata geçirilen ve bu yıl 14’üncükez verilen Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nden kazandığı 9 ödülle büyük bir başarıya imza attı. Altın, Gümüş ve Bronz olmak üzere 3 ayrı ödül tipi bulunan ödül töreni 2002 yılından bu yana uluslararası şirket ve organizasyonları yıl içinde gösterdikleri performans ve sosyal hayata yansıyan pozitif katkıları çerçevesinde ödüllendiriyor.

 

CEFIC, yönetimini üstlendiği Palm City Mersin, CarrefourSA İçerenköy ve CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezlerinde “Önce İnsan” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirdiği “Minik Diş Dostları” etkinliği ile Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nden En İyi Müşteri Etkinliği dalında 1 Altın ve Yılın Pazarlama Kampanyası dalında 1 Gümüş Ödülü kazandı. 

 

Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nde, ziyaretçilerine hayal dünyasının kapılarını aralayarak onları küçüklerin çizdiği büyüklerin yazdığı bir dünyada buluşturan “Küçükler Çiziyor, Büyükler Yazıyor” projesi ise Yılın Pazarlama Kampanyası ve Yılın İletişim ve PR Kampanyası dallarında Bronz Ödüle layık görüldü.

 

CarrefourSA İçerenköy Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen “Geppetto Usta’nın Atölyesi” ise Yılın İletişim ve PR Kampanyası ve Yılın Gençlere Yönelik Pazarlama Kampanyası dallarında Bronz Ödüle layık görüldü. Geppetto Usta’nın Atölyesi projesi “Ahşaptan Oyuncaklar, Kalmasın Oyuncaksız Çocuklar” sloganı ile Türkiye’de ilk kez hayata geçirildi. Oyuncaksız çocuklara sağlıklı oyuncaklar hediye edebilmek fikrinden yola çıkılarak hayata geçirilen proje, yine çocuklar üzerinden kurgulandı ve çocuklara küçük yaşlarda paylaşma bilincinin aşılanması hedeflendi.

 

CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen “Herkes Şiir Yazabilir, Ama Sen Şair Olabilirsin” mottosuyla yola çıkan “Senin Mısraların” projesi ise Yılın Pazarlama Kampanyası dalında 2 Gümüş ve En İyi Müşteri Etkinliği dalında 1 Bronz Ödüle layık görüldü.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri