3 Mini Cooper Forum Trabzon’da sahibini arıyor

03 Mart 2014 Pazartesi

Forum Trabzon, ziyaretçilerini 2013 Model SU31 Mini Cooper kazanmaya davet ediyor. Forum Trabzon’dan 28 Şubat-11 Mayıs günleri arasında 100 TL ve katlarında alışveriş yaparak çekilişe katılan 3 şanslı ziyaretçi, 3 Mini Cooper’dan birini kazanma şansı yakalayacak

3-mini-cooper-forum-trabzonda-sahibini-ariyor

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum Trabzon, heyecan dolu kampanyayla 3 şanslı ziyaretçisine muhteşem bir otomobil hediye ediyor. Forum Trabzon’da toplam 100 TL ve katlarında alışveriş yaparak çekilişe katılan 3 şanslı ziyaretçi, 2013 Model SU31 Mini Cooper kazanacak.

Daha çok alışveriş, daha çok kazanma şansı
Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken; 28 Şubat-11 Mayıs günleri arasında 100 TL ve katlarındaki alışveriş fişinizle birlikte kampanya standına gelerek şifrenizi almak. Şifrenizi, ad, soyad ve adres bilgilerinizle birlikte 5899’a kısa mesaj göndererek ya da Forum Trabzon Facebook sayfasındaki ilgili alanı doldurarak çekiliş için kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Üstelik her yeni 100 TL ve üzeri alışverişinizle yeni bir çekiliş hakkı kazanabilir; kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

Kırmızı, beyaz ve siyah renklerdeki 3 adet Mini Cooper’dan birini kazanan talihli isimler, 17 Mayıs Cumartesi günü yapılacak çekilişle belli olacak ve muhteşem otomobillerinin sahibi olacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri