3’üncü “Sümela’nın Şifresi-Temel” geldiyor

08 Kasım 2012 Perşembe

Sümela'nın Şifresi-Temel'in devamı olarak tasarlanan Moskova'nın Şifresi-Temel filminin tanıtım toplantısı Forum Trabzon’da gerçekleştirildi

3uncu-sumelanin-sifresi-temel-geldiyor

“Moskova’nın Şifresi-Temel“ filminin 21 Kasım’da yapılacak gala öncesi düzenlenen tanıtım toplantısına Forum Trabzon Genel Müdür Yardımcısı Tuğrul Cömert’in ev sahipliğinde filmin yönetmeni Adem Kılıç, film yapımcısı Emin Albayrak, Forum Trabzon Pazarlama Müdürü Esma Sezeroğlu ve Cinemaximum Genel Müdürü Sedat Boran katıldı.

Toplantıda konuşan film yönetmeni Adem Kılıç filme dair bilgiler verdi. Türk sinemasında büyük bir gelişme olduğuna dikkat çeken Kılıç; “Sinema sektörünü Türkiye’nin hiçbir sektöründen ayrı tutamazsınız. Dolayısıyla her sektörde olduğu gibi sinema sektöründe de ilerlemeler olacaktır. Yollarımıza, hastanelerimize, alışveriş merkezlerimize bakın onlar nasıl gelişiyorsa sinemamızda öyle gelişiyor, hatta daha hızlı gelişiyor” dedi.

Sümela’nın Şifresi Filmi’nin devamının geleceğinin de müjdesini veren yönetmen Adem Kılıç, “Filmi biz üçleme olarak düşünüp planlamıştık, Sümela’nın Şifresi’nin 3’üncü filmini de çekeceğiz. Senaryosu şu anda yazılmaya başlandı, hazırlanıyor” şeklinde konuştu.

Trabzonluların her bakımında kendilerine yardımcı olduklarını belirten Kılıç; “Umuyorum ki yeni filmimize de haklımız gerekli ilgiyi gösterecek ve yeni gişe rakamlarıyla bizleri sevindirecekler" dedi.

Forum Trabzon Genel Müdür Yardımcısı Tuğrul Cömert ise böyle güzel bir filmin başarılı yönetmenini ağırlamaktan mutlu olduklarını söyleyerek, Moskova’nın Şifresi Temel Filmi’ne Trabzon halkının fazlasıyla sahip çıkacağını temenni etti. Sanat ve kültürel aktivitelere ev sahipliği yaparak Trabzon’un bu alanlardaki gelişimine katkı sağladıklarını belirten Cömert, Trabzon’un ismini Trabzon dışında da duyurarak tanıtımına katkı sağlayan Sümela’nın Şifresi filminin devamı Moskova’nın Şifresi-Temel filminin 21 Kasım’da gerçekleştirilecek gala gecesine ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacaklarını belirtti.

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri