500 milyon dolarlık yatırımın ilk halkası 29 Mart’ta açılıyor

15 Mart 2013 Cuma

Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliği ile 500 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi kapılarını 29 Mart’ta açıyor

500-milyon-dolarlik-yatirimin-ilk-halkasi-29-martta-aciliyor

380 bin metrekarelik inşaat alanı içeresinde 60 bin metrekarelik kiralanabilir alanı bulunan ve 4 bloktan oluşan bin 150 konutluk yaşam alanı içerisinde, bin 600 kişi kapasiteli kongre salonunu 340 odalı 5 yıldızlı ve 255 odalı 4 yıldızlı Silence otelleri yer alıyor.

Bünyesinde 200’den fazla mağazası ile yüzde 100 doluluk oranını yakalayan Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nin dünya mutfaklarındanfast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, bowling salonunu da kapsayan gençler için özel eğlence merkezleri, çocuk tiyatrosu ve modern sinema salonları, hipermarket, elektronik ve yapı marketleri ile yeni buluşma noktası olması planlanıyor.

Marka çeşitliliği
Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazasını 2 bin 400 metrekarede Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nde hayata geçiren H&M, moda ve kaliteyi en uygun fiyatla müşterilerine sunduğu mağazasında kadın, erkek, çocuk koleksiyonlarının yanı sıra iç çamaşırı ve aksesuar ürünleri ile de yer alacak.

AVM, sahip olduğu marka karması ve mağaza büyüklükleriyle de dikkatleri çekiyor. Yapı market alanında Koçtaş mağazası büyük mağazacılık alanında 2 katlı Boyner mağazası, elektronik market alanında Teknosa Exxtra, hipermarket alanında Macro Center ile öne çıkıyor.

60 bin ziyaretçi
Brandium AVM Genel Müdürü Sevilay Günlüler, Brandium’daki mağazaların tamamına yakınının kiralandığını belirterek, 29 Mart’taki açılış öncesinde dekorasyon çalışmalarının hızlandığını söyledi. Ataşehir gelişiminin hızlandığını dile getiren Günlüler, “Projemiz harita üzerinde bu ilçenin tam merkezinde bulunuyor. Öncelikle Ataşehir olmak üzere Anadolu Yakası’ndan ilgi göreceğimizi düşünüyorum” dedi. Kaya, AVM’ye hafta sonları yaklaşık 60 bin ziyaretçi beklediklerini anlatarak, “Alışveriş merkezinin açılışını kutlama havasında yapacağız. Açılışı 23 Nisan ile birleştireceğiz” dedi.

En İyi Proje Ödülü
İstanbul’un yatırım değeri en yüksek projelerinden biri olan Brandium Ataşehir projesi World Consumer Academy tarafından düzenlenen Uluslararası Avrupa Kalite Zirvesi Türkiye’nin En İyi Mimari Projesi de seçildi.

Kaynak: MilliyetGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri