6, 7, 8 Mart’ta kendini Palladium’da şımart

05 Mart 2014 Çarşamba

Palladium AVM, Dünya Kadınlar Günü’nü 3 gün süresince gerçekleştireceği etkinlikler ile festival havasında kutluyor. 6, 7 ve 8 Mart’ta gerçekleştireceği etkinliklerde Özge Ulusoy stil danışmanlığı, Şeyda Coşkun sağlıklı beslenme-diyet ve Filiz Özkol ise astroloji konusunda AVM misafirleriyle olacak

6-7-8-martta-kendini-palladiumda-simart

Palladium, Dünya Kadınlar Günü’nü, gelenekselleşen “Kendini Şımart” konsepti ile kutluyor. Palladium AVM içerisine 6, 7 ve 8 Mart günlerinde kurulan stantlarla kadınlar; güzellik, sağlık, astroloji, moda ve stile kadar birçok alanda bilgi sahibi olacak ve tüm etkinliklerden ücretsiz faydalanabilecek.

Festival tadında geçecek etkinlikler kapsamında 7 Mart Cuma günü 15.00 – 17.00 saatleri arasında ünlü manken Özge Ulusoy stil danışmanlığı; 8 Mart Cumartesi günü 15.00 – 17.00 saatleri arasında yaşam koçu Şeyda Coşkun sağlıklı yaşam ve beslenme danışmanlığı yaparken yine 8 Mart Cumartesi Astrolog Filiz Özkol, 14.00 – 18.00 saatleri arasında Palladium misafirleri için burçları yorumlayacak.

250 TL alışveriş gerçekleştirerek danışmaya başvuran şanslı ilk 15 Palladium misafiri Filiz Özkol ile birebir astroloji üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirecek.

Ücretsiz bakımlar, sağlık kontrolleri ve sergiler
Palladium AVM içerisinde kurulacak stantlarda kadın misafirlere 3 gün boyunca Sephora ve Tekin Acar markalarından ücretsiz makyaj uygulamaları, Dermaslim ise ücretsiz cilt analizi ve bakımı yapacak. Palladium AVM Küre alanında ise “1960 Öncesi Cumhuriyet Kadınları Fotoğraf Sergisi” Kadınlar Günü etkinlikleri süresince ziyarete açık olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri