6 Nisan Dünya Herkes İçin Masa Tenisi Günü etkinlikleri “Burda”

15 Nisan 2016 Cuma

Masa Tenisi İl Temsilciliğinin 2015-2016 Yılı Faaliyet Programı’nda yer alan ve Türkiye Masa Tenisi Federasyonu, Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile 14 Burda AVM işbirliği ve Bolu Spor Lisesi öğrencilerinin katılımlarıyla başlayan Dünya Herkes İçin Masa Tenisi Günü etkinlikleri, 10 Nisan günü 4 yaş grubunda yapılan ve 321 sporseverin katıldığı ödüllü müsabakaların madalya ve ödül töreniyle sona erdi

6-nisan-dunya-herkes-icin-masa-tenisi-gunu-etkinlikleri-burda

Bolu İl Temsilcisi Murat Fırat Baydar, günün anlamı ve önemini belirten açılış konuşmasında etkinliklerin amaç ve hedeflerini anlattı. Baydar, sloganlarını “Sevgi ve kardeşlik için 2 raket 1 top” olarak belirlediklerini ve buradaki amaçlarının masa tenisini daha geniş kitlelere sevdirmek, gençlerin bu spora ilgisini artırarak teknoloji bağımlılığından biraz da olsa uzak durmalarına yardımcı olmak olduğunu ifade etti.


Protokol adına Konuşan Bolu Valisi Yardımcısı Necdet Özeroğlu: “Bolu’da çok güzel şeyler oluyor. Bunlardan bir tanesi de bu etkinlik. Masa tenisine gereken ilginin gösterilmesi ve sevdirilmesi için daha fazla etkinlik yapılması gerektiğini düşünüyorum. Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.


Başlama vuruşunu mini masada mini raketlerle yapan Bolu Vali Yardımcısı Necdet Özeroğlu, Masa Tenisi Federasyonu Genel Sekreteri Mahir Irmak ile masa tenisi oynayarak keyifli anlar yaşadı. Vali Yardımcısı Özeroğlu, öğrencilerin masa tenisi oynarken kıyasıya rekabetlerini alkışlayarak karşılık verdi. Robot ile de oynayan Necdet Özeroğlu, hünerlerini minik öğrenciler ile birlikte sergiledi. Konuşmaların ardından Mado tarafından “6 Nisan Herkes İçin Masa Tenisi “günü anısına yaptırılan pasta kesildi ve misafirlere ikramlarda bulunuldu. Daha sonra Spor Lisesi öğrencileri antrenör ve öğretmenler eşliğinde bir dizi gösteri yaptı. Federasyonun, İş Bankası’nın ve 14 Burda AVM’nin çeşitli hediyeleri, protokol ve misafirler tarafından etkinliklere katılan ilk, orta ve lise öğrencilerine verildi.


Etkinliklere 7-9 ve 10 Nisan günlerinde yapılan ödüllü yaş kategorileri ve AVM personel müsabakalarıyla devam edildi. Bu yarışmalara AVM personel ve 4 yaş kategorisinde 337 sporsever katılarak, kıyasıya mücadele etti. Müsabakalar sonucunda kategorilerinde ilk 3 dereceye girenlere madalya ve hediyeler verildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri