60 bin çocuk “İyi Yaşam” eğitimi aldı

01 Haziran 2015 Pazartesi

Çocuklara ve gençlere yönelik sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çeken Kipa, TEGV işbirliğiyle yürüttüğü “İyi Yaşam Eğitimi Programı” ile 3 yılda 60 bin çocuğa ulaştı

60-bin-cocuk-iyi-yasam-egitimi-aldi

Perakende zinciri Kipa'nın Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) işbirliği ile gerçekleştirdiği “İyi Yaşam Programı”,  60 bin çocuğu eğiterek ulaşılması güç bir başarıya imza attı. Program içeriğinde yer alan bireysel farkındalık, kişisel yönetim, sağlıklı beslenme ve fiziksel hareket çalışmaları ile Türkiye'nin geleceğine yön verecek çocukların hayatları boyunca faydalanacakları iyi yaşam becerilerini edinmesi eğitimi verildi.

1'nci ve 8'inci sınıf arasındaki öğrencilerin katıldığı “İyi Yaşam Programı” kapsamında, çocuklara dört farklı eğitim modülü, eğlenceli etkinliklerle bir arada sunuldu. Programa, TEGV'in ülke genelindeki Eğitim Parkları, yerleşik Öğrenim Birimleri, Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimleri ve işbirliği yapılan okullar ev sahipliği yaptı.

Program ve etkinliklerinde öğrencileri eğitme görevini ise sağlık ve beslenme alanlarında uzman eğitimciler, TEGV Öğrenme Tasarımı uzmanları ve yine proje kapsamında eğitim alan yaklaşık 3 bin TEGV gönüllüsü üstlendi. Projenin sponsorluğunu üstlenen Kipa'nın müşterileri de, süreç içerisinde aldıkları her Kipa markalı ürün ile bu anlamlı projeye destek oldu. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri