67 Burda şenliği ile okula neşeli bir merhaba

23 Eylül 2016 Cuma

Okulların açılması ile birlikte 67 Burda AVM’ ye gelen minik ziyaretçiler yeni eğitim-öğretim dönemine moral depoluyor

67-burda-senligi-ile-okula-neseli-bir-merhaba

19-25 Eylül günlerinde saat 14:00-19:00 arasında uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen Küçük Cadılar Sihirli Atölyesinden İtfaiye Evi Kahramanlar Okulu’na, Fareli Köyün Baloncusun’dan Karnaval Maskeleri Atölyesi’ne, Küçük Pilotlar Uçuyor’dan Pamuk Prenses’e ve Sihirli Elma atölyeleri ile farklı sanatsal aktivitelere katılan minik ziyaretçiler bu sokakta gönüllerince eğlenecek. Minik ziyaretçilerin Enderun Mektebi Fotoğraf Stüdyosunda çektirmiş oldukları fotoğrafları ise #Çocuklar67Burdada hastag’i ile instagram’dan paylaşıp en çok beğeniyi alan 3 kişiye, eğlence merkezinden 6 kredilik oyun kartıhediye edilecek.


Ayrıca 19 Eylül itibarı ile aynı gün çerisinde toplam da 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler 25 TL değerinde kırtasiye setini anında kazanacak. 67 Burda AVM farklı etkinlikleri ile hizmet vermeye devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri