6’ncı Saturn izdihamla açıldı

18 Ekim 2012 Perşembe

Türkiye’nin ilk “Future Store” konseptli 3 bin 700 metrekarelik Saturn Marmara Park Beylikdüzü mağazası kapılarını, binlerce kişinin uzun kuyruklar oluşturduğu görkemli bir törenle bu sabah açtı

6nci-saturn-izdihamla-acildi

Türkiye’de ilk defa Saturn tarafından Marmara Park mağazasında teknoloji severlerle buluşacak Saturn “future store” mağazası sektöre yenilik getiriyor. Teknoloji tutkunlarının ihtiyaçlarına yanıt veren mobil yaşam alanı Saturn Future Store, aksesuar ve donanım için dünya trendlerini sadece fiyatta değil, en yeni teknolojik ürünlerle sunan tek nokta oluyor.

Saturn Marmara Park Beylikdüzü, müşterilerine “Future Store” konsepti ile teknolojiyi uygulamalı olarak anlatacak. Özel eğitimli profesyoneller, kişisel ürün, ofis ürünleri, ev ürünleri gibi 55 bine yakın ürün yelpazesini, reyonlarda farklı kullanımları ile birlikte tanıtacak, eğitim verecek.

Yazıcı, PC hoparlörleri, yemek pişirme bölümü, çay kahve bölümü ile yemek hazırlama standında çok satan yeni ürünlerin de sergileneceği Future Store teknoloji tutkunlarına inovasyon devrimi sunacak.

"İşte bu Teknoloji!“ sloganıyla son teknolojiyi müşterilerle buluşturan Saturn, dünya trendini yansıtan, “Connected World ve Mobile World“ alanlarıyla gerek fiyat gerekse de danışmanlık hizmetlerindeki iddiasını bir kez daha vurgulamış olacak.

Saturn’un ilk kez Marmara Park Beylikdüzü mağazasında sunacağı özel alanlarda müşterilere kablosuz ağ teknolojisiyle çalışan cihazların birbiri ile bağlantılı uygulanmasını hem deneyimleme  imkanı hem de öğrenme imkanı da yarattı.

#açılsaturnaçıl diyenler kazandı
#açılsaturnaçıl etiketiyle 16 Ekim’e kadar en fazla tweet atan ilk 40 kişi, dün (17 Ekim) sabah saatlerinde mağazaya gelerek, Saturn future store’dan ilk alışveriş edenler oldu ve açılış gününün kuyruğuna girmeden açılışa özel fırsatlardan anında yararlandı. 

Saturn, sosyal medyada da teknoloji severlerle buluşmaya başladı. http://www.facebook.com/SaturnTurkiye facebook sayfasından ve https://twitter.com/SaturnTurkiye twitter hesabından Saturn hakkındaki son gelişmelere ve kampanyalara ulaşmak mümkün.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri