75’inci yıla özel yarışma

08 Ekim 2012 Pazartesi

Atasay, 75’nci yılına özel, ‘Üniversitelerarası Reklam Filmi Yarışması’nı başlatıyor. Atasay, “Atasay’a gitmiş” teması çerçevesinde reklam, sinema ve televizyon bölümü öğrencilerini yeteneklerini sergilemeye davet ediyor. Kişilerin mutluluk anlarının yer alacağı reklam fikirlerinin yarışacağı “Üniversitelerarası Reklam Filmi Yarışması”na başvurular 1 Ekim-30 Kasım günleri arasında gerçekleşecek. Yarışmanın birincisi 5 bin TL’lik para ödülünün sahibi olacak

75inci-yila-ozel-yarisma

Atasay, 75’inci yılına özel olarak düzenlediği “Atasay’a gitmiş” temalı reklam filmi yarışmasıyla genç yeteneklere kendilerini gösterme fırsatı tanıyor. Atasay’ın reklam kampanyasının teması “Atasay’a gitmiş” sloganıyla gerçekleşecek reklam filmi yarışmasında katılımcılar hazırlayacakları projelerde; evlilik teklifi, yıldönümü, doğum günü kutlaması ya da birçok nedenle hayatı anlam kazanan kişilerin mutluluk anlarına yer verecekler. Yarışmaya, Türkiye ve KKTC’deki üniversitelerin İletişim ve Güzel Sanatlar Fakülteleri’nde okuyan tüm öğrenciler katılabilecek.

Son teslim tarihi 30 Kasım olan yarışmaya başvurular www.atasay.com sitesi üzerinden yapılacak. Yarışmanın birincisi 5 bin TL’lik ödülün sahibi olurken, ikinci yarışmacı 2 bin 500 TL ve üçüncü olan yarışmacı ise bin 500 TL’lik ödül kazanacak. 

Jüride, seçkin akademisyenler ve reklamcılar yer alıyor
Atasay’ın “Üniversitelerarası Reklam Filmi Yarışması”na başvuran projeler, Mimar Sinan, Bahçeşehir ve Anadolu Üniversiteleri’nin seçkin akademisyenleri ile birlikte Simple & Smart Advertising Ajans Başkanı Uğur Çakır, 4Films’in sahibi ve yapımcısı Gökalp Gökulu, Yönetmen Ömer Faruk Sorak ile Atasay Kuyumculuk Yönetim Kurulu Üyesi Atasay Kamer’in oluşturduğu toplam 7 kişilik jüri heyeti tarafından değerlendirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri