79’uncu mağaza Antep’te

13 Eylül 2013 Cuma

Türkiye’nin 36 ilinde yer alan Vatan Bilgisayar, Türkiye’de 79’uncu, Gaziantep’te 3’üncü mağazasını bugün(13 Eylül) Gaziantep PrimeMall AVM’de açtı

79uncu-magaza-antepte

Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan, Gaziantep’te 3’üncü mağazalarını açtıklarını belirtirken, hızlı büyümelerini sürdüreceklerini söyledi.

Yılsonuna kadar 100 mağazaya ulaşma hedefini yenileyen Hasan Vatan, “Vatan Bilgisayar olarak biz hızla büyürken yabancı teknoloji marketleri çekilmeye başladılar. Eylül ayı içinde bir yabancı teknoloji marketi yerli bir marka tarafından alınırken, bugün bir diğeri Türkiye’den çekileceğini açıkladı. Daha önce söylediğimiz gibi, gitmek zorunda kalıyorlar. Çünkü, yüksek yönetim giderleri ve yanlış fiyat politikaları zarar etmelerine neden oluyor. Türk tüketicisi birkaç üründe uygun fiyat yaparak müşteri çekme politikasına kanmıyor ve yabancılar geldikleri gibi gidiyorlar” diye konuştu


Gaziantep PrimeMall Vatan Hiperstore, bin 350 metrekare alanda hizmet verirken televizyon, cep telefonu, masaüstü bilgisayar, notebook, yazıcı, fotoğraf makinesi, kamera gibi teknoloji ürünlerinin yanı sıra küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri ve mutfak aletleri gibi 14 bin çeşit teknoloji ürününde geçerli yüzde 30 indirim uyguluyor.

Mağaza açılışında konuşan Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan, “Gaziantepliler bizi çok sevdi, Antep’teki 3’üncü mağazamızı hizmete açtık. Türkiye’deki 79’uncu mağazamızı Gaziantep’te teknoloji severlerle buluşturmaktan ve yeni mağazamıza gösterilen ilgiden memnunuz. Gaziantep’ten sonra Şanlıurfa ve Van’da mağaza açarak doğuya açılmaya devam edeceğiz” dedi.

Kampanyalı ürünler yarım saatte tükendi
Gaziantepliler açılışa özel kampanyayla sunulan ürünlere yoğun ilgi gösterdi. Açılışa özel yapılan yüzde 30 kampanyalı ürünler Samsung Galaxy S4 cep telefonu 1599 TL’den MC769TU/A iPad2 777 TL’den Lenovo 59-366729 Notebook 699 TL’den, iPhone 4 cep telefonu 999 TL’den Nokia Lumia 820 cep telefonu 959 TL’den Samsung UE32F4500AWXTK LED TV 799 TL’den, Inca IM-118K kablolu optik mouse 1 TL’den, Philips GC2710 Comfortcare buharlı ütü 19 TL’den Philips SHE1350/00 kulaklık 1 TL’den ve Toshiba Hayabusa USB bellek 1 TL’den satışa sunulurken teknoloji severler kasa önlerinde uzun kuyruklar oluşturdu.

Vatan Bilgisayar, açılışa özel 14 bin çeşit üründe yaptığı yüzde 30 indirimin yanı sıra Bonus ve Maximum kredi kartı sahiplerine 10 taksit fırsatı sunuyor.

40 kişiye istihdam sağlandı
Vatan Bilgisayar Gaziantep PrimeMall mağazasında yaklaşık 40 çalışan istihdam ederken teknoloji severleri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda en uygun ürüne yönlendiren satış danışmanlığı adına Vatan Akademi’de yaklaşık 30 gün boyunca teorik ve pratik eğitim gören uzman personeller karşılıyor.

Vatan Bilgisayar’ın sunduğu açılışa özel cazip indirim fırsatından yararlanmak isteyen ziyaretçiler, 15 Eylül tarihine kadar Gaziantep PrimeMall Hiperstore’u ziyaret edebilir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri