ABD’den en çok alınan ürünler belli oldu

29 Aralık 2014 Pazartesi

ABD’den Türkiye’ye her yıl ortalama 120 bin paket ve 600 bin ürün ulaştıran Amerikadaniste.com, bu yılki verilerinden yola çıkarak ilgi çekici sonuçlara ulaştı. 2014 yılında, Amerikadaniste.com aracılığıyla ABD’den en çok satın alınan ürün e-kitap okuyucu oldu

abdden-en-cok-alinan-urunler-belli-oldu

2006 yılından bu yana hizmet veren, ABD’den alışverişi kolaylaştıran posta yönlendirme servisi Amerikadaniste.com, 2014 yılındaki verilerinden yola çıkarak ilgi çekici sonuçlara ulaştı ve tüm bu sonuçları bir infografik ile paylaştı.

Amerikadaniste.com’un 2014 verilerine göre, ABD’deki internet sitelerinden en çok sipariş verilen ürün kategorileri kadın giyim, ayakkabı, ev dekorasyon, çanta, çocuk giyim, oyuncak, elektronik, motosiklet parçaları, araba parçaları ve hobi malzemeleri olarak sıralandı.

Amerikadaniste.com Kurucu Ortağı Seyfi Erol, bu yıl üyelerinin en çok talep gösterdiği ürünün e-kitap okuyucu olduğunu söyledi. ABD’den en çok alışveriş yapan Amerikadaniste.com üyelerinin bulunduğu şehirler ise İstanbul, Ankara, Trabzon, Gaziantep, Antalya ve İzmir olarak sıralandı.

Düğün için alınan elbise 1 gecede teslim edildi

Amerikadaniste.com aracılığıyla ABD’den satın alınan ve Türkiye’ye ulaştırılan en büyük ürün oyun parkı, en küçük ürün ise düğme oldu. Amerikadaniste.com, bir kullanıcısının ABD’deki bir internet sitesinden satın aldığı gece elbisesini tam 1 günde Türkiye’deki adresine ulaştırarak, düğüne yetiştirdi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri