Acity AVM ECE Türkiye’ye emanet

26 Temmuz 2013 Cuma

ECE Türkiye, Başkent Ankara’daki yeni projesiyle büyümeye devam ediyor. ECE Türkiye, A1 Grup ile yapılan anlaşmaya göre, Ankara’daki Acity Alışveriş Merkezi’nin konsept tasarımını, kiralamasını ve uzun dönemli yönetimini üstlendi

acity-avm-ece-turkiyeye-emanet

Yılsonunda tamamlanması planlanan genişleme projesi kapsamında, AVM’nin mevcut kiralanabilir alanı 25 bin metrekareden 39 bin metrekareye çıkartılırken, mağaza sayısı ve otopark kapasitesi de artırılacak. Genişleme projesi ile birlikte Acity AVM’nin toplam yatırım hacmi, 175 milyon dolara ulaşacak.

ECE Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann: “Acity, ECE Türkiye tarafından yönetilecek olan 12’nci AVM. Ankara’da çok iyi tanınan ve başarılı olan Acity’yi yönetim portföyümüze katmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Şehrin hızlı gelişen bu bölümünün büyük bir potansiyele sahip olduğuna inanıyoruz. Biz de sektördeki deneyimimiz ile Acity’yi müşterilerimiz, kiracılarımız ve yatırımcımız A1 Grup için çok daha iyi noktalara getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

2008 yılında hizmete açılan Acity, dört kat üzerinde faaliyet göstermekte olan 140 mağaza, kafe ve restoranlar ile toplam bin 500 kişi oturma kapasiteli bir yeme-içme katı ve terastan oluşuyor. Acity AVM, açık ve kapalı olmak üzere toplam bin 700 araçlık otopark kapasitesine sahip. Acity’nin genişle-tilmesi ve yenilenmesine yönelik olarak devam eden proje ile AVM’de faaliyet gösteren mağaza sayısı 170’e ulaşırken otopark kapasitesi de 2 bin 700 araca yükselecek.

Ankara’nın hızla gelişen bölgesi Batıkent-Yenimahalle’de yer alan Acity AVM’nin çekim alanında yak-laşık 3,4 milyon kişi yaşıyor. Acity’nin, şehrin ana arterlerinden İstanbul Yolu üzerindeki konumu ve toplu taşıma olanakları, ziyaretçilerin alışveriş merkezine anayoldan direkt giriş yaparak rahatlıkla ulaşabilmelerine olanak sağlıyor.  

Acity AVM’de Bimeks, Boyner, DeFacto, Flo, Koton, LCWaikiki, Marks&Spencer, Occasion ve YKM gibi önemli ulusal ve uluslararası markalar yer alıyor. Devam eden genişleme projesi ile moda ve ço-cuk eğlence branşlarının güçlendirilmesi planlanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri