Acity AVM yenilendi

07 Mart 2014 Cuma

ECE Türkiye tarafından yönetilen Acity Alışveriş Merkezi’nin genişleme projesi tamamlandı

acity-avm-yenilendi

Acity Alışveriş Merkezi, 12 aylık inşaatın ardından büyüyen yüzü ve yeni kimliği ile dün (6 Mart) kapılarını ziyaretçilerine açtı. Hayata geçirilen genişleme projesi ile kiralanabilir alanı 25 bin metrekareden 39 bin metrekareye çıkan Acity’de, beş kat üzerinde 170 mağaza, restoran ve kafeler, terası da olan bir yeme-içme alanı ile eğlence üniteleri yer alıyor. Alışveriş merkezi, 2 bin 700 araçlık park yeri kapasitesine sahip. A1 Grup, toplam yatırım hacmi 175 milyon ABD Doları olan alışveriş merkezinin yatırımcısı ve sahibi. Alışveriş merkezinin kiralaması ve uzun dönemli yönetimi, Temmuz 2013’ten bu yana ECE Türkiye tarafından yürütülüyor.

Gerçekleştirilen büyüme projesi ile Acity’nin kiracı karması da moda, ev tekstili ve eğlence branşlarında yeni markalarla güçlendirildi. Acity, Bimeks Teknoport, Beymen Business, Boyner, Derimod, Dreampark, English Home, Koton, LC Waikiki, Marks & Spencer, Network, Occasion, Tekzen Yapı Market, Watsons ve YKM gibi 170 ulusal ve uluslararası markayı aynı çatı altında toplayarak ziyaretçilerine geniş bir yelpazede hizmet sunuyor.

ECE Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann, “Türkiye’de birinci ve ikinci jenerasyon alışveriş merkezlerinin büyütülmesi ve yenilenmesi alanlarında büyük bir potansiyel görüyoruz. 2008 yılında açılmış olan Acity, Ankara’da sadık bir müşteri kitlesine sahip çok başarılı bir alışveriş merkezi. Genişleme projesinin tamamlanması ile Acity’nin, değişen pazar şartlarına, müşterilerimizin gelişen talep ve ihtiyaçlarına cevap verebilmesi sağlanmış oldu” dedi.

Ankara’nın hızla gelişen bölgesi olan ve şehrin batı aksında yer alan Acity Alışveriş Merkezi’nin çekim alanında yaklaşık 3,4 milyon kişi yaşıyor. Acity’nin şehrin ana arterlerinden İstanbul Yolu üzerindeki konumu ve toplu taşıma olanakları, ziyaretçilerin alışveriş merkezine anayoldan doğrudan giriş yaparak rahatlıkla ulaşabilmelerine olanak sağlıyor. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri