Actifry ile bayramda sofranızda çeşit çok

20 Eylül 2012 Perşembe

Tefal Actifry ile sadece bir kaşık yağ kullanarak lezzetten ödün vermeden çeşit çeşit, sağlıklı ve hafif yemekleri kolayca hazırlayabilirsiniz. Kurban Bayramı sofralarının vazgeçilmezi kavurmadan birbirinden leziz kızartmalara ve Türk mutfağının zengin tatlılarına kadar en lezzetli yemekleri sevdiklerinize sunmak artık çok kolay

actifry-ile-bayramda-sofranizda-cesit-cok

Hem sağlığı hem de lezzeti bir arada sunan Tefal Actifry ile unutulmaz bayram sofraları hazırlayabilir, her yaştan insanın sevdiği ama yemekten çekindiği tarifleri lezzetli ve sağlıklı bir şekilde sunabilirsiniz.

Actifry ile sadece 1 kaşık yağ kullanarak birbirinden lezzetli patates, kabak, biber ve havuç kızartmaları yapabilir; kızartmanın yanı sıra çoban kavurmadan muska böreğine, misket köfteden şeftali tatlısına kadar dengeli beslenmeye uygun ve son derece lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz.

Ayrıca Tefal’in dijital platformu tefaltv.com’u ziyaret edenler, bayramı daha da keyifli geçirecek. Tefaltv.com’da yer alan Actifry’a özel pratik video tarifleri sayesinde harikulade sofraları kolayca hazırlayabilir, Kurban Bayramı boyunca aileniz ve sevdiklerinizle  birbirinden lezzetli yemeklerin tadına varabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri