Adana havası podyumu ısıttı

18 Haziran 2014 Çarşamba

Adana M1 Merkez Alışveriş Merkezinde gerçekleşen İlkbahar-Yaz defilesi renkli görüntülere sahne oldu

adana-havasi-podyumu-isitti

Banu Noyan’ın koreografisini hazırladığı defilenin sunumlarını Banu Zorlu üstlendi. Sunumuyla birlikte bir sahnede de manken olarak yürüyen Zorlu, defilede Altınbaş’ın bir ürününü de sundu. Sanatçı defilede sunması için takılan mücevhere hayran kaldığını anons edince, firma yetkilileri mücevheri ünlü sanatçıya hediye etti. Bu Jest karşısında mutluluğunu saklayamayan sanatçı mesleğimin işte böyle güzel yanları var diyerek defalarca teşekkürlerini dile getirdi.

Defile de Şenay Akay, Didem Taslan, Ece Gürsel, Hasan Yalnızoğlu ve dünya podyumlarında Türkiye’yi temsil eden Serkan Tan Ormancı ve yanı sıra 25 manken podyuma çıktı. Koton, YKM, Boyner, Mavi Jeans, Altınbaş, Sarar, Uptown, Colins, Marks and Spencer, LCW, Adil Işık,  Journey, Altınyıldız Classic, Beymen, Mudo City, Mango ve Deichmann markalarının yaz koleksiyonlarının sunulduğu defilenin sonunda duayen modacı Cemil İpekçi Adanalı hanımlarla moda ve güncel konular üzerine bir sohbet gerçekleştirdi. Hanımların yoğun soruları karşısında 2 saat sahnede kalan İpekçi, sohbet sonrasında kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hanımların izdihamına uğradı. Hanımların hiçbirini kırmamak için uçağı kaçırmak pahasına Adana M1 Merkez AVM’den ayrılamayan modacı yeniden geleceğini söz vererek hanımlardan izin istedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri