Adana Optimum ‘güvenli’ ellerde

07 Ağustos 2012 Salı

Ziyaretçilerinin memnuniyetinin yanı sıra çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğini de ön planda tutan Adana Optimum Outlet, yönetimi, personeline “İş sağlığı ve iş güvenliği eğitimi” verdi

adana-optimum-guvenli-ellerde

Adana Optimum Outlet yönetiminde görevli personele “İş sağlığı ve güvenliği” eğitimi verildi. Ziyaretçilerinin memnuniyetinin yanı sıra çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğini de ön planda tutan Adana Optimum Outlet’te düzenlenen ve merkezi İstanbul’da bulunan Detay Akademi tarafından verilen eğitim seminerine İş Güvenliği Uzmanı Hale Aslan konuşmacı olarak katıldı.

Hale Aslan, seminerdeki konuşmasında, 4857 sayılı İş kanunun 77’inci maddesi uyarınca işverenlerin işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması için gerekli her türlü önlemi almak, araç ve gereçleri noksansız bulundurmakla yükümlü olduğunu söyledi. Aslan, seminerde, genel iş sağlığı ve güvenliği kuralları, iş kazaları ve meslek hastalıklarının sebepleri ve işyerindeki riskler, kaza, yaralanma ve hastalıktan korunma prensipleri ve korunma tekniklerinin uygulanması, iş ekipmanlarının güvenli kullanımı, çalışanların yasal hak ve sorumluluklarının yanı sıra yasal mevzuat ile ilgili bilgiler verdi.

Adana Optimum Outlet Müdürü Şansın Özerdoğan ise eğitimin önemine dikkati çekerek, seminerin amacının,  iş kazalarını ve meslek hastalıklarını azaltmak, çalışanları yasal hak ve sorumlulukları konusunda bilgilendirmek, onların karşı karşıya bulundukları mesleki riskler ile bu risklere karşı alınması gerekli tedbirleri öğretmek ve iş sağlığı ve güvenliği bilinci oluşturarak uygun davranış kazandırmak olduğunu kaydetti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri