Adana Optimum, uçurtma şenliği düzenleyecek

16 Mayıs 2013 Perşembe

Adana’nın etkinlikleriyle göz dolduran AVM’si Adana Optimum, 26 Mayıs’ta uçurtma şenliği düzenleyecek

adana-optimum-ucurtma-senligi-duzenleyecek

Gelişen teknoloji çocukluk döneminin birçok oyuncağını nostalji yaparken, halen güncelliğini koruyan uçurtmalar, Optimum Outlet Adana Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin geleneksel olarak düzenleyeceği uçurtma şenliğinde göklerde dans edecek. 20-25 Mayıs günleri arasında alışveriş merkezinde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışverişe uçurtma hediye edilecek.

26 Mayıs Pazar günü Merkez Park’ta gerçekleştirilecek etkinlikte, çocukların yanı sıra çocukluk özlemi çekenler unutamayacakları bir gün yaşayacak. Katılımcılar, farklı günlerde alışveriş merkezindeki mağazalarda yapacakları her 100 TL ve üzeri alışveriş için uçurtmalara hiçbir ücret ödemeden sahip olabilecekler. Bunun için, danışma biriminden alışverişlerin belgelenip, katılım kuponu almak yeterli olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri