Adana Optimum ziyaretçileri stillerini keşfetti

15 Ekim 2012 Pazartesi

Adana Optimum Outlet AVM, bu kez ziyaretçilerine moda ve stil konusunda fark yaratan bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Moda yazarı ve stil danışmanı Aysun Kaba, Adana Optimum ziyaretçilerine stil danışmanlığı yaparken, şık olmanın altın kurallarını da anlattı. Kaba, stil sahibi olmanın modayı takip etmek olmadığını, herkesin kendine özgü bir tarz yaratması gerektiğini vurguladı

adana-optimum-ziyaretcileri-stillerini-kesfetti

Moda yazarı ve stil danışmanı Aysun Kaba, stil sahibi olmanın modayı takip etmek olmadığını, herkesin kendine özgü bir tarz yaratması gerektiğini vurguladı ve Adana Optimum ziyaretçilerine şık olmanın altın kurallarını anlattı.

Çok sayıda ulusal ve uluslararası markayı bünyesinde bulundurmanın yanı sıra bu markaların ürünlerinin en uygun fiyatla alınabildiği Adana Optimum Outlet ziyaretçileri, Kaba ile stilini keşfetme imkânı buldu.

Adana Optimum Outlet’teki mağazalardan 6-12 Ekim günlerinde en yüksek tutarda alışverişi yapan ve danışmaya başvurarak kayıt yaptıran ilk beş kişi Adana Optimum Outlet’te Aysun Kaba’dan moda danışmanlığı alma hakkı kazandı.

Yoğun ilgi gösterilen etkinlikte Aysun Kaba, Adana Optimum müşterilerine moda ve stil konusunda bilgiler verdi.  Kaba “Stil sahibi olmak modayı takip etmek değil, kendinize ait tarzınızın olmasıdır.   Stil, beğendiğiniz yerlerinizi ön plana çıkarıp beğenmediğiniz yerleri arka plana atmakla başlar” dedi.

Kaba, kişinin giyiminin yanı sıra duruşuyla da bir bütün olduğunu belirterek, “Verdiğiniz enerji, sağlıklı bir duruş, sizi giydiğiniz kıyafetle bir adım daha öne taşır. Çok güzel giyinmişsinizdir ama negatif enerji saçıyorsanız bu şıklığınız gölgede kalır” diye konuştu.

“Şıklık bir duruştur, zarafettir, nezakettir” diyen Kaba, şık olmanın altın kurallarına da dikkati çekerek, şunları kaydetti: “Kendine güvenen kişi girdiği her ortamda dikkati üzerine toplar. Her zaman kıyafetini iyi taşır. Vücut şekline göre giyim doğru giyimdir. Klasik parçalara ağırlık verin, yeni trend ürünlerle karıştırıp giyin, beğenmediğiniz yerinizi her zaman kapatın, dekolteye dikkat edin.”

Kaba, aksesuar seçiminin de önemine dikkati çekerek, şöyle konuştu: “Gereksiz aksesuar kullanmayın, kıyafetinizi aksesuarla destekleyin. Kaliteli parçalar olmasına, gözü yormamasına ve size enerji vermesine dikkat edin. Az bazen çoktur bunu kıyafetlerinizde de vurgulayın. Sosyalleşin. Arkadaşlarınızla vakit geçirin. Gündemi takip edin ve mümkün olduğunca dinlemesini bilin.”

Aysun Kaba, cilt temizliğine de önem verilmesi gerektiğini vurgulayarak, “Temizliği yapılmamış bir cildi ne kadar fondötenle kapatırsanız kapatın hiçbir zaman hijyen bir görüntü veremezsiniz. O yüzden de cilt temizliğiniz doğru giyinmeniz kadar önem teşkil eder. Sıcak ve doğal olun” dedi.

Güne başlarken
Aysun Kaba, pozitifliğin bir yaşam biçimi haline getirilmesine de özen gösterilmesi önerisinde bulunarak, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Kendinizi sevin. Çocuğunuza bırakacağınız en güzel miras sevgidir. Bakımlı dişler sizi girdiğiniz her ortamda fark ettirir. Güzel giyiminiz kadar ağız bakımınız, pozitif gülüşünüz çok önemlidir. Doğal makyaj, doğal görünüm kadar etkilidir. Gözaltı kapatıcısı, hafif bir pudra, biraz allık, ruj ve rimel size daha fresh, daha sağlıklı bir görüntü verir.”

Parfümün kişiyi ilk tanıtan olduğuna vurgu yapan Kaba, “Ağır olmamasına dikkat edin. Parfümün her zaman temiz bir tene kullanılacağını unutmayın. Sabah kalktığınızda duş almadan güne başlamayın. Şık ve stil oluşturmanın yolu öncelikle kendine güvenden geçiyor. Kişisel bakıma önem vermek, görgü kurallarını bilmek de şıklıkta etkili olan unsurlar arasındadır” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri