Adana Optimum’a Amerikalı konuk

22 Ağustos 2012 Çarşamba

Adana’da, yaklaşık iki hafta önce göreve başlayan Amerika Birleşik Devletleri'nin Adana Başkonsolosu John Espinoza, bölgenin en büyük ve tek outlet alışveriş merkezi Adana Optimum’u ziyaret etti. Rönesans Yönetim AŞ Genel Müdürü Süha Günel ve AVM Müdürü Şansın Özerdoğan’ın konuk ettiği Başkonsolos Espinoza, AVM’nin tüm katlarını gezerken bowling de oynadı

adana-optimuma-amerikali-konuk

ABD Adana Başkonsolosu John Espinoza, Adana Optimum Outlet AVM’yi ziyaret etti. Rönesans Yönetim AŞ Genel Müdürü Süha Günel ve AVM Müdürü Şansın Özerdoğan tarafından konuk edilen Başkonsolos Espinoza, alışveriş merkezinin kuruluşundan bugüne kadar kente sunduğu katma değer ve faaliyet gösteren markalar konusunda bilgi aldı.

Bölgenin en büyük ve tek outlet alışveriş merkezi olan Adana Optimum’un tüm katlarını gezerken, duyduğu beğeniyi dile getiren Başkonsolos Espinoza, bowling de oynadı. Espinoza, “Adana Optimum gerçekten etkileyici. İş arkadaşlarımdan öğrendiğime göre şehre yeni bir soluk getirmiş. Çok sayıda bilinen markayı burada gördüm. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Adana’nın havası gibi insanının da sıcak ve dost canlısı olduğunu belirten Başkonsolos Espinoza, Adana’da ve Türkiye’de bulunmaktan çok memnun olduğunu belirterek, “Türkiye’de daha önce İstanbul ve Çeşme’de bulunmuştum, o da tatil içindi” diye konuştu. Espinoza, ABD Adana Başkonsolosu olarak, görevi süresince Çukurova ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi ile ABD arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilerin daha da gelişmesine katkı sunmaya çalışacağını ifade etti.

Rönesans Yönetim AŞ Genel Müdürü Süha Günel ise Adana Optimum’un Nisan 2011’de açıldığını belirterek, Adana ve çevresine sadece alışveriş merkezi değil eğlence ve yaşam alanı kazandırdıklarını kaydetti.

Başkonsolos Epsinoza’ya ziyaretin anısına Genel Müdür Süha Günel tarafından el işlemeli çini porselen Türk kahvesi fincan takımı, bakır cezve ve bir paket Türk kahvesi hediye etti. Espinoza, Günel’e teşekkür ederken, Türk kahvesini çok sevdiğini, bu hediyelerle kahve içerken Adana Optimum’u hatırlayacağını söyledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri