Adana Optimum’da anneler alışverişte çocuklar eğlencede

03 Aralık 2012 Pazartesi

Adana Optimum Outlet’teki Çocuk Kulübü, alışveriş yapan ailelerin çocuklarını eğlendiriyor. Her hafta sonunda farklı etkinliklerin düzenlendiği Çocuk Kulübü'nde bu kez “illüzyon” dersi vardı

adana-optimumda-anneler-alisveriste-cocuklar-eglencede

Adana Optimum Outlet’e giden çocuklar Çocuk Kulübü'nde gözetmenler nezaretinde ‘illüzyon’ öğrendi, anne ve babaları ise alışveriş yaptı. Her hafta sonunda farklı etkinliklerin düzenlendiği Çocuk Kulübü'nde bu kez “İllüzyon” dersi vardı.

Hamur Organizasyon illüzyonisti Sait Göbekli eşliğinde illüzyon öğrenen çocuklar unutulmaz anlar yaşadı. İllüzyon sanatının inceliklerini çocuklara anlatan Göbekli, el çabukluğuna dayanan bu gösteriden bazılarını da çocukların yapmasını sağladı. Etkinlikte, çocuklar  kendilerine sihirli değnek yapmayı da öğrendi.

İllüzyonist Göbekli, “İllüzyon, bir nevi gözün aldanmasıdır. Hatalı algılanmasını sağlamak da illüzyonistin elinde. İllüzyon oyunları da çözülemediği sürece ayrı zevk veriyor” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri