Adana Optimum'da gönüllü kan bağışı

16 Ocak 2014 Perşembe

145 yıldır hizmet vermeye devam eden Türk Kızılay'ı, Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi'nde kan vermek isteyen gönüllülere ulaşmaya devam ediyor

adana-optimumda-gonullu-kan-bagisi

Türk Kızılay’ı Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde kan bağışçılarını bekliyor. Güvenli kan bağışı konusunda büyük çaba gösteren Türk Kızılay'ı Adana Şubesi, alışveriş merkezinin önünde konuşlandırılan her türlü iç donanıma sahip mobil Kan Bağışı Otobüsü ile bağışçılardan kan topluyor.

Kızılay Şube Başkanı Ramazan Saygılı, kan bağışı alımları için halkın en yoğun bulunduğu noktalara ulaşmaya çalıştıklarını belirterek, bu konuda kendilerine destek veren Adana Optimum yetkililerine teşekkür etti.

Kan bağışı için gerekli her türlü teçhizatın ve tıbbi donanımın yer aldığı mobil Kan Bağışı Otobüsü ile çalışmalarına hız veren Kızılay, gönüllü bağışçılardan büyük ilgi görüyor. Türkiye'nin ihtiyacı olan kanın karşılanması için ülkenin dört bir tarafında gündüz gece demeden çalışan Kızılay ekipleri, kan alırken vatandaşları da kan vermenin sağlığa olan faydaları konusunda da bilgilendiriyorlar.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri