Adana Optimum'dan çocuklara özel gün

18 Eylül 2012 Salı

Alışverişin yanı sıra sosyal aktiviteleri, kültürel ve sanatsal faaliyetleriyle her yaş grubu için çekim merkezi olan Adana Optimum Outlet’te yaz tatilinin son gününde öğrenciler gönüllerince eğlenerek, yeni eğitim öğretim yılına yüksek moralle başladı

adana-optimumdan-cocuklara-ozel-gun

Adana Optimum Outlet, yeni bir eğitim öğretim yılının başlangıcında çocukları unutmadı. Yaza veda edilen tatilin son gününde, Adana Optimum Çocuk Kulübü’nde, bilgi ve beceriye yönelik etkinlikler, dans atölyeleri, mini şovlar, sandalye kapmaca yarışmaları ve sürpriz hediyelerle unutulmaz dakikalar yaşandı. Çocuklar eğlenirken, aileleri de onların mutluluğuna ortak oldu.

Yarışmalar sonunda dereceye giren çocuklara sürpriz hediyeler verildi. Gün boyunca AVM içinde gezen maskot karakterler, çocuklara ücretsiz balon dağıttı. Yapılan etkinliklerde keyifli dakikalar geçiren çocuklar üç aylık yaz tatilini gönüllerince eğlenerek kapattı.

Adana Optimum Outlet’te yaz tatilinin son gününde öğrenciler hafızalarından uzun yıllar silinmeyecek anılar yaşadı. Çocuklar, bu sayede yeni eğitim öğretim yılına yüksek moralle başladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri