Adana'da 12 bin kişilik izdiham

06 Haziran 2016 Pazartesi

Adana'nın önde gelen alışveriş merkezi M1 Adana AVM, önceki akşam ziyaretçilerine muhteşem bir defile sundu

adanada-12-bin-kisilik-izdiham

M1 Adana AVM'nin büyüme projesi lansmanı için inşaat alanı podyum oldu. M1 Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, büyüme projesi ve defile konseptini konuklara anlattı. Kurulan iskelelerde yürüyen mankenler oldukça ilginç görüntüler verdi.


Defilede bir ilk daha yaşandı
Banu Noyan koreografisiyle gerçekleşen “Yaz Defilesi ve Daha Fazlası” etkinliğinde pop müziğin yıldız ismi Sinan Akçıl ilk kez podyuma çıkarak hem modellik yaptı hem şarkı söyledi. 2016 Yaz Sezonu Defilesi'nde ünlü markaların yeni sezon kıyafetlerini Çağla Şıkel, Wilma Elles, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Ece Gürsel ve Gurur Aydoğan'ın da aralarında bulunduğu ünlü modeller tanıttı.


İlk kez modellik yapan ve simokinle podyuma çıkan Sinan Akçıl: “Burada muhteşem bir organizasyon ve Daha Fazlası vardı. Müthiş bir gece. Türkiye'nin en güzel kızları burada ama bir kişi eksik. Türkiye'nin en güzel kızı burada yok. O da olsa gezegen yanardı.” diyerek sevgilisi Ebru Şallı'ya gönderme yaptı. Babalar Günü'nün yaklaştığını söyleyen Sinan Akçıl: “İnşallah ben de baba olmak istiyorum ama bu kalabalık baba olmamı istemiyor.” dedi.


Yaklaşık 12 bin kişinin izlediği 2016 Yaz Sezonu Defilesi'nin sunuculuğunu Çiğdem Tunç ve Gökay Kalaycıoğlu üstlendi. Yıldız isimler, bu muhteşem defilede YKM, Boyner, Mango, Mudo City, Koton, LCW, Levi’s & Dockers, Loft, Abbate, Polo Garage, Deichmann’ın yeni sezon kıyafetlerini sergiledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri