Adana’da kazanma şansı devam ediyor

04 Mart 2015 Çarşamba

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde Mercedes E250 Kazanma Şansı 15 Mart’a kadar devam ediyor

adanada-kazanma-sansi-devam-ediyor

“Hayatın Merkezi” M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi, avantajlı, kazançlı ve eğlenceli kampanyalarla ziyaretçilerine kazandırmaya devam ediyor. Eğlendirirken kazandıran M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde bu kez muhteşem bir Mercedes E250 kazanma şansı ziyaretçileri bekliyor. Sadece 150 TL’lik alışveriş ile Mercedes E250 kazanma şansı 15 Mart’a kadar sürecek.

Mercedes E250’ye sahip olmak isteyen ziyaretçilerin kampanya kapsamında yapacağı tek şey; M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalardan 15 Mart’a kadar 150 liralık alışveriş yapmak. Her 150 liralık alışveriş için AVM içinde yer alan kampanya katılım noktalarına başvuran ziyaretçiler 1 adet çekiliş hakkı alarak kampanyaya katılacak.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz; “M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde alışverişi keyfe dönüştüren daha önceki kampanyalarımız gibi bu kampanyamız da büyük ilgi görüyor. Adanalı dostlarımız Mercedes E250’yi kazanmaya kararlı. Geçtiğimiz yıl düzenlenen kampanyamıza AVM ziyaretçilerimizin yoğun ilgisi bizleri bu yılbaşında da benzer bir kampanya düzenlemeye yöneltti. Tüm müşterilerimizi harcarken kazanmanın keyfini yaşayacakları lüks Mercedes E250 fırsatı için “Hayatın Merkezi”ne bekliyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri