Adana’da uzay macerası

30 Eylül 2013 Pazartesi

M1 Merkez Adana AVM’de 30 Eylül-13 Ekim 2013 günleri arasında 4-10 yaş arası çocuklar için “Uzay Macerası” başlıyor

adanada-uzay-macerasi

30 Eylül 2013 Pazartesi günü başlayacak Uzay Macerası etkinliğine katılım için M1 Merkez Adana AVM’de aynı gün içerisinde 75 TL’lik alışveriş yapması gerekiyor. Alışveriş yapan ziyaretçilerin AVM içerisindeki kampanya standına başvurmaları kampanyaya katılmaları için yeterli oluyor.

M1 Merkez Adana AVM’de “Uzay Macerası” etkinliğine 14 gün boyunca katılabilecek olan çocuklar, uzay fotoğrafları sergisini gezme, uzay aracı ve uzay tüneline girme fırsatını yakalıyor. Etkinlik, çocukların Uzay Macerası, astronot kıyafetleri giymesi ve uzay çalışmalarının tarihsel gelişimi ve uzayda yaşamın nasıl olduğu konusunda bilgiler alarak devam edecek.

Etkinlik, “Roket Çocuk” ve “Boyama” çalışmalarıyla hem öğrenecekler hem de yeteneklerini sergileyebilecekler. Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz ”Çocuklarımızı eğitirken keyifle vakit geçirmelerini de sağlayan böyle bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan çok mutluyuz. Bilgi ve becerilerini geliştirmeleri için alacakları her türlü eğitimin çok önemli olduğu bu yaş grubundaki çocuklarımız için eğitici ve öğretici etkinlikleri, yine “Hayatın Merkezi”nde gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri