Adana’nın kazananı belli oldu

30 Mart 2015 Pazartesi

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde Mercedes E250 çekiliş kampanyasının talihlisi belli oldu

adananin-kazanani-belli-oldu

"Hayatın Merkezi” M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi, avantajlı, kazançlı ve eğlenceli kampanyalarla ziyaretçilerine kazandırmaya devam ediyor. Eğlendirirken kazandıran M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde  “Alışverişiniz Mercedes’e Dönüşebilir” sloganıyla başlayan kampanyanın talihlisi Mehmet Emin Oruç yeni Mercedes’in sahibi oldu.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz; “M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde alışverişi keyfe dönüştüren daha önceki kampanyalarımız gibi bu kampanyamız da büyük ilgi gördü. Geçtiğimiz yıl düzenlenen kampanyamıza AVM ziyaretçilerimizin yoğun ilgisi bizleri bu yılbaşında da benzer bir kampanya düzenlemeye yöneltti. 20.03.2015 tarihinde yapılan çekilişle muhteşem Mercedes E250’yi kazanan Mehmet Emin Oruç’u tebrik ediyor, tüm ziyaretçilerimizi harcarken kazanmanın keyfini yaşayacakları diğer kampanya fırsatları için “Hayatın Merkezi”ne bekliyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri