Adese 11 sıra birden yükseldi

22 Ağustos 2016 Pazartesi

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, Capital Dergisi tarafından her yıl düzenlenen “Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi” araştırmasında 326. sırada yer aldı.

adese-11-sira-birden-yukseldi

Adese, Capital Dergisi’nin “Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi” listesinde bu yıl 11 sıra yükselerek 326. sırada yer aldı.

 

Capital Dergisi tarafından açıklanan Türkiye’nin En Büyük Özel Şirketleri sıralamasını değerlendiren Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök, “Adese olarak, Türkiye’ninen büyük şirketleri arasında yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 9 şehirde toplam 153 mağazamız ile hizmet veriyoruz. Konya’nın merkezde olduğu dairesel bir büyüme planı çerçevesinde yatırımlarımızı sürdürmeyi planlıyoruz. Organik büyümenin yanı sıra ölçeğimizi büyütmeyi ve inorganik büyüme fırsatlarını da değerlendirmeyi amaçlıyoruz. Önümüzdeki yıllarda da Türkiye’nin en büyük şirketleri arasındaki yerimizi daha üst sıralara çıkaracağımıza inanıyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri