Adese 2013 yılını değerlendirdi

14 Şubat 2014 Cuma

Ulusal perakende markası Adese, yöneticilerine yönelik düzenlediği toplantıyla 2013 yılı faaliyetlerini değerlendirdi. Toplantıda 2014 hedeflerini de çalışanları ile paylaşan Adese, 2013 yılının başarılı çalışanlarını da ödüllendirdi

adese-2013-yilini-degerlendirdi

Adese’nin her yıl düzenlediği değerlendirme toplantısı bu yıl geçtiğimiz günlerde Konya Dedeman Otel’de yapıldı. Türkiye’nin genel ekonomik verilerinin görüşüldüğü toplantıda Adese’nin 2013 yılı değerlendirmesi ve 2014 yılı hedefleri de yöneticilerle paylaşıldı.

Toplantı, İttifak Holding İcra Kurulu ve Adese Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Atila, Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben, Genel Müdür Yardımcıları, Mağaza Yöneticileri, Birim Müdür ve Müdür Yardımcıları ile Uzman ve Uzman Yardımcılarının katılımıyla düzenlendi.

2013 yılında gösterdikleri üstün performans ve özverili çalışmaları nedeniyle tüm çalışanlarına teşekkür eden Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben, “Başarıyla tamamladığımız bir yılın ardından bugün burada sizlerle olmaktan gurur duyuyorum. Sizlerin çalışmaları ve desteğiyle elde ettiğimiz bu sonuçları ileriye taşıyarak hep birlikte daha nice başarılara imza atacağımıza gönülden inanıyor ve 2014’ün tüm Adese ailesi için hayırlı bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

İttifak Holding İcra Kurulu ve Adese Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Atila ise “Adese olarak 2013 yılına çok iyi odaklandık ve çok verimli bir yıl geçirdik. Bu başarının mimarı olan sizleri gönülden kutluyorum. 2013 yılında yakaladığımız ivmeyi 2014’te de devam ettirerek çok daha iyi noktalara geleceğimize eminim” dedi.

2013’ün en başarılı çalışanları ödüllendirildi
Toplantı sonunda gerçekleştirilen Ödül Töreni ile 2013 yılının başarılı çalışanlarına 5 ayrı dalda 7 özel ödül verildi. ‘2013’ün En Başarılı Adesem Mağazası’ kategorisinde Sakarya Adesem Mağaza Yöneticisi Rasim Güngör, ‘2013’ün En Başarılı Adese Mağazası’ kategorisinde Ilgın Adese Mağaza Yöneticisi Kaşif Şahin, ‘2013 Yılında Açılmış En Başarılı Mağaza’ kategorisinde ise Sarnıç Adese Mağaza Yöneticisi Mustafa Yuca ödüle layık görüldü. ‘2013 Yılının En Başarılı Satınalma Yöneticisi’ kategorisinde Satınalma Uzmanları Hüseyin Özketen ve Mümin Atsız, ‘2013 Yılının Yenilikçi ve Katma Değer Sağlayan Proje Çalışmaları’ dallarında ise Bütçe Planlama Uzmanı Musa Uslukaya ile CRM ve Kampanya Yönetimi Uzmanı Üsame Önkal ödül kazanan isimler oldu. Törende ödül kazanan yöneticilere plaket ve çeşitli hediyeler takdim edildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri