Adese Başkent’te bir mağaza daha açtı

05 Eylül 2016 Pazartesi

Adese, Ankara'nın Yenimahalle ilçesindeki Değirmendere mağazasını, müşterilerinin hizmetine sundu

adese-baskentte-bir-magaza-daha-acti

Adese, Ankara’da yeni bir mağaza daha açtı ve organik büyümesini sürdürdü. Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan Değirmendere mağazasının açılış törenine Adese Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Durmaz, Adese Ankara Bölge Müdürü Fırat Kemaloğlu, Adese yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.


Yeni şubenin de adresi açıklandı
Açılışı yapılan Değirmendere mağazası hakkında konuşan Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök: “Açılışı gerçekleştirilen Değirmendere mağazamızla birlikte hem organik büyümemizi sürdürmüş, hem de Ankara’da daha çok müşteriye ulaşma imkanını yakalamış olacağız. 350 metrekarelik ticari alana sahip olan mağazamız midi formatında 2 kasa ve 8 personel ile hizmet verecek. Mağazamızda çeşit olarak ise 3 bine yakın ürün bulunacak.” diye konuştu. Açılışı yapılan Değirmendere mağazasının hayırlı olmasını dileyen Gök, yakın bir süre içinde Konya Doğaşehir mağazasını da açacaklarını sözlerine ekledi.


Değirmendere mağazasında açılışa özel birçok üründe indirim yapılırken bu indirimler 26 Eylül 2016 tarihine kadar devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri