Adese, Konya zincirine bir halka daha ekledi

27 Ekim 2016 Perşembe

Geçtiğimiz ay Ankara ve Konya’da birer mağaza açarak hizmet ağını genişleten Adese, açılışlarına bu ay da devam etti. Adese, Konya Karatay’daki Fetih Caddesi mağazasını müşterilerinin hizmetine açtı

adese-konya-zincirine-bir-halka-daha-ekledi

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, mağaza açılışlarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz ay Ankara’da Değirmendere, Konya’da Doğaşehir olmak üzere iki mağaza açan ve şube ağını genişleten Adese, mağaza açılışlarına bir yenisini daha ekledi ve Fetih Caddesi mağazasını müşterilerinin hizmetine açtı. Konya’nın Karatay İlçesinde yer alan Fetih Caddesi mağazasının açılışına Adese Genel Müdür Yardımcıları Ahmet Özkürkçüler ve Cengiz Durmaz ile birlikte diğer Adese yöneticileri katıldı. Mağaza açılışına vatandaşların da ilgisi yoğun oldu.


Mağaza açılışları devam edecek
Açılışı yapılan Fetih Caddesi mağazası hakkında konuşan Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök: “Fetih Caddesi mağazamız 520 metrekarelik ticari alan üzerinde 3 kasa ve 16 personel ile müşterilerimize hizmet vermeye başladı. Midi formatındaki mağazamızda gıdadan şarküteriye, temizlikten kozmetiğe, manavdan unlu mamullere kadar 5 bin çeşit ürünü müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Açılışlarımız Fetih Caddesi mağazamızla sınırlı kalmayacak. İlerleyen dönemlerde de mağaza açılışlarımızı sürdürüp hizmet ağımızı daha da genişletmeyi amaçlıyoruz.” dedi.


Açılışa özel indirimler yüzlerce üründe uygulanacak
Müşterilerine 365 gün boyunca kaliteli ve hesaplı alışverişin keyfini yaşatan Adese, Fetih Caddesi mağazasında açılışa özel yüzlerce üründe indirim ve kampanyalar uygulayarak alışverişi adeta kazanca dönüştürdü. Adese’nin Fetih Caddesi mağazasına özel olarak uyguladığı indirim ve kampanyalar 7 Kasım 2016 tarihine kadar devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri