Adese okul sezonunu açtı

02 Eylül 2014 Salı

Adese, okula dönüş heyecanı yaşayan öğrenciler için okul üniformalarını yine uygun fiyatlarla sunuyor

adese-okul-sezonunu-acti

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, okul üniformalarındaki çeşitliliği, uygun fiyatları ve taksit imkânlarıyla okul alışverişlerine hazırlanan müşterilerini bekliyor. Mağazalarında, öğrencilerin okul üniformalarıyla ilgili tüm ihtiyacını karşılayabilecek ürün çeşitliliğiyle hizmet veren Adese, 50 TL ve üzeri alışverişlerde anlaşmalı banka kartlarına 9 aya varan taksit fırsatıyla bu yıl da ailelere alışveriş kolaylığı sağlamaya devam ediyor.

Okul kıyafetlerinin satışını Konya’daki beş büyük mağazasında yapacak olan Adese, reyonlarında Ayteks markalı üniformalara yer veriyor. Kulesite Adese’de tüm okulların üniformalarını bulunduran Adese; Zafer, Süleymaniye, Otogar ve Hersek şubelerinde ise mağazanın bulunduğu bölgeye yakın okullara ait kıyafetleri öğrencilerin beğenisine sunuyor.

Adese, üniformaların yanı sıra okul çantası beslenme çantası ve ayakkabı gibi okul kıyafetlerini tamamlayıcı aksesuarlarda da geniş ürün yelpazesi, taksit fırsatları ve uygun fiyatlarıyla ailelerin yüzünü güldürüyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri