Adese yeni mağazasıyla Sancaktepe’de

17 Ocak 2017 Salı

Yeni yılda da mağaza açılışlarını sürdüren Adese, Konya Sancaktepe mağazasını müşterilerinin hizmetine açtı

adese-yeni-magazasiyla-sancaktepede

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, mağaza açılışlarına ara vermeden devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz hafta Ankara Yeşilbayır mağazasını müşterilerinin hizmetine açan Adese, şimdi de Konya Sancaktepe mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök, Adese Genel Müdür Yardımcıları Ahmet Özkürkçüler ve Cengiz Durmaz, Adese yöneticileri, çok sayıda davetli ve vatandaşlar katıldı.

 

2017 mağaza açılışlarıyla başladı

Adese olarak 2017 yılına mağaza açılışlarıyla girdiklerini söyleyen Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök: “Geçtiğimiz hafta Ankara Yeşilbayır mağazamızı müşterilerimizin hizmetine açmıştık. Şimdi de Sancaktepe mağazamızın açılışını yaptık. Midi formatındaki Sancaktepe Adese mağazamız 18 personeli ve 5 bine yakın ürün çeşidiyle müşterilerimize hizmet verecek. Yeni yılın ilk iki haftasında iki mağaza açılışı yaparak 2017’ye hızlı bir giriş yaptık. Yıl boyunca mağaza açılışlarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde Konya ve Ankara’da iki yeni mağaza açılışımız olacak. Sancaktepe Adese mağazamızın herkes için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

5 bin ürünle hizmette

Açılışı gerçekleştirilen Sancaktepe Adese mağazası; 570 metrekare ticari alanda, midi formatında, 3 kasa ve 18 personeli ile müşterilerine hizmet verecek. Meyve-sebzeden şarküteriye, kuruyemişten unlu mamullerine, gıdadan temizlik ürünlerine, küçük ev aletlerinden zücaciyeye yaklaşık 5 bin ürün çeşidinin bulunduğu Sancaktepe Adese mağazasında açılışa özel birçok üründe indirim uygulanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri